Komentāri

Eiropas Savienībā šis gads ir Eiropas gads attīstībai – tā ir pirmā reize kopš 1983. gada, kad Eiropas Savienības vēsturē gada tēma veltīta ārpolitikas jautājumiem. Latvijas Pašvaldību savienība šīs tēmas kontekstā visa gada garumā vērtēja valsts novadu iespēto, un pagājušajā nedēļā Jelgavas novada Lielvircavā notika balvu pasniegšana piecām aktīvākajām pašvaldībām, tostarp arī Jelgavas novada domei.

25. novembrī notika Latvijas Pašvaldību savienības balvu pasniegšana piecu novadu pašvaldībām, kas visaktīvāk un visveiksmīgāk no visām Latvijas novadiem šogad Eiropas Savienības izsludinātā gada attīstībai ietvaros darbojušās starptautiskās sadarbības attīstības projektos. Ar balvu pasniegšanu tika svinēts Eiropas gads attīstībai, kas tuvojas savam noslēgumam, bet par svinīgā pasākuma norises vietu bija izvēlēta viena no balvu saņēmējiem – Jelgavas novada – teritorijā esošā Lielvircavas muiža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl