Komentāri

Ozolnieku novada skrējēju klubs, ievērojot tradīcijas, rīko vienu no aizraujošākajiem tautas sporta seriāliem Latvijā. Pūpolsvētdienā Ozolniekos skriet ieradās vairāk nekā 80 dalībnieku gandrīz visās vecuma grupās. Skriešanas seriāla pirmais posms vainagojies ar izcilu skrējēju uzvaru. 10 km distancē uzvaru guva Valdis Ņilovs un Ilona Marhele.

Azarts un sporta prieks – tas aizrauj katrā vecumā, šogad īpaši padomāts par mazajiem skrējējiem, jo ir kam līdzināties. Sasniedzot finiša taisni, dalībnieku gandarījums ir milzīgs, skrējiens devis iedvesmu piedalīties arī nākamajos sacensību posmos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl