Komentāri

Uzņēmēju balle Ciblas novadā norisinās jau trešo gadu, un tā pulcē kopā novada aktīvākos un strādīgākos uzņēmējus, mājražotājus un zemniekus. Pateicību par čaklo darbu un ieguldījumu novada attīstībā simbolizē pakavs, kura veidolā ir izveidota ceremonijas laikā pasniegta balva.

Ik gadu balva tiek pasniegta vairākās nominācijās. Paralēli jau tradicionālām – tādām kā gada lielākais darba devējs un lielākais nodokļu maksātājs – šogad tika sveikti arī lauku veikaliņa un aptiekas īpašnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl