Nodzēsts plašs ugunsgrēks Smiltenē

Komentāri
Nodzēsts plašs ugunsgrēks Smiltenē
Foto: Evija Trifanova, LETA

Ugunsdzēsējiem izdevies likvidēt ugunsgrēku būvmateriālu tirdzniecības angārā Smiltenē, Stacijas ielā 1, kura laikā vakar no pārkaršanas cieta viens no viņu kolēģiem, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums uz ugunsgrēku piektdien tika saņemts plkst. 19.21. Kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, ēka jau dega ar atklātu liesmu.
Tika izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Liesmas kopumā plosījās 1050 kvadrātmetru platībā. Netālu atrodas arī gāzes un degvielas uzpildes stacijas, taču tās netika apdraudētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā vakar ugunsdzēsēji devušies dzēst 17 ugunsgrēkus un piedalījušies 15 glābšanas darbos.
Rīgā, Brīvības gatvē aizdegusies vieglā automašīna. Mēģinot to nodzēst paša spēkiem, roku apdegumus guvis 57 gadus vecais spēkrata vadītājs.

Ugunsdzēsēju palīdzība bijusi nepieciešama pēc autoavārijas Jelgavas novada Glūdas pagastā, autoceļa Jelgava – Dobele 20. kilometrā. Avārijā bija iesaistītas četras automašīnas. Kādas sievietes atbrīvošanai no auto vraka izmantoti hidrauliskie instrumenti, bet cita cietusi sieviete no avarējušā auto izkļuvusi pašas spēkiem.

Lasi vēl