No Latgales nāk labākie sporta deju čempioni

Komentāri

Līdz ar jaunā gada iestāšanos aizsākās sporta deju kluba VIVA visu deju pāru sasniegumu parādīšana Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs. Deju klubam šis gads ir īpašs, jo nesen ir nosvinēti 20 gadu jubileja.

Par sevi stāstīt Romāns kautrējas, tomēr atceras, ka bērnības sapnis ir piepildīts. Viss sākās, kad Romānam bija seši gadi. Savukārt Marija pārtrumpo Romānu, jo sākusi dejot no triju gadu vecuma. Par Romāna un Marijas gribasspēku un mērķtiecību trenere Ilona ir pārliecinājusies dažādās dzīves situācijās. Deju pāris māk savākties jebkurā dzīves situācijā un parādīt vajadzīgajā brīdī savu labāko sniegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl