Komentāri

”Nedaudz ir bail, bet mēs ceram, ka viss būs kārtībā,” jautāts, vai plāno doties izbraucienā ar nesen avarējušo Siguldas gaisa trošu tramvaju, atbild kāds Siguldas senleju viesis Andrejs. Septembra sākumā notikušais incidents kopumā brauktgribētāju skaitu nav mazinājis.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka 6. septembrī uz Siguldas gaisa trošu vagoniņa iekāpšanas platformas Krimuldas stacijā notika negadījums – uzsākot kustību, vagoniņš sasvērās. Pašlaik problēmas novērstas un vagoniņš atsācis darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī gaisa trošu ceļa uzturētāji tagad, pēc negadījuma, saņem vairāk jautājumu, viņi tomēr neatsakās no brauciena.

Visvairāk par vagoniņa drošību uztraucas jaunās māmiņas ar bērniem, atzīst Zane Stabiņa, SIA ”LGK atrakcijas” gaisa trošu ceļa operatore.

SIA ”LGK atrakcijas” gaisa trošu ceļa direktors Pēteris Pastars:

Lai cik tas nebūtu dīvaini un neloģiski, cilvēki apjautājas par vagoniņu, bet tāpat brauc, jo viņi arī saprot, ka tehnika mēdz niķoties.

Savukārt ārzemnieki par incidentu Siguldā neesot dzirdējuši vai arī nepievērš tam lielu vērību.

Vasaras sezonā ik dienu vagoniņš pārvadā vidēji 350 pasažieru, bet rudenī nedēļas nogalēs līdz pat 700 tūristu. Palēnām Siguldā jau ierodas zelta rudens vērotāji un arī vagoniņš ir uzmanības centrā – to apliecina arī Tūrisma informācijas centrā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl