2 komentāri
Nejēdzība Kurzemē! Pašvaldība par tukšo sporta halli no nodokļu maksātāju maciņiem kredītā maksā 29 tūkstošus!

Dundagas novadā ir daudz nesakārtotu un “kliedzošu” jautājumu, un viss tikai samilst aizvien lielāks, portālam Skaties.lv stāsta kāda Talsu iedzīvotāja, kura aktīvi interesējas par tur un apkaimē notiekošo.

Kā viens no piemēriem tiek minēts nejēdzīgais kredīta maksājums, ko ik gadu no nodokļu maksātāju naudas kredītā maksā Dundagas dome. Proti, runa ir par sporta halli Kolkā, kuras būvniecība ir nepabeigta un kas netiek izmantota, bet par kuru gadā pašvaldība šķiras no vairāk nekā 29 tūkstošiem eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dundagas novada vadītājs Gunārs Laicāns iepriekš pauda, ka esot jāmeklē kāda sporta federācija, kas būtu ieinteresēta halli pabeigt un rīkot saviem sportistiem tur treniņnometnes. Tā esot pateicīga vieta, kur to darīt, jo tur ir arī jūras tuvums. Taču patlaban viņš viedokli ir mainījis un uzskata, ka sporta halle tur tomēr nav vajadzīga.

Vietējam medijam Talsu Vēstis Dundagas pašvaldības vadītājs, bijušais Saeimas deputāts Laicāns nesenā intervijā pauž: “Mans personiskais viedoklis, ka vispirms tai jānoņem statuss “halle”. Tādu halli Kolkā nemaz nevajag. Kolkā, piemēram, nav tirgus laukuma. Šajā ēkā varētu izveidot pakalpojumu sniegšanas punktu, ieskaitot tirgu. Jābeidz sapņot, ka tur būs halle! Katru gadu maksājam milzīgu kredīta summu par to [29 791 eiro ik gadu līdz 2027. gadam – red.]! Jāsāk to praktiski izmantot, jo pašlaik nekas nenotiek. Bet iniciatīvai jānāk no kolceniekiem.”

Tomēr, kamēr šis jautājums nav atrisināts, ik gadu tiek maksāta liela summa no pašvaldības jeb nodokļu maksātāju maciņiem.

Šādi izskatījās halle 2007. gadā uzreiz pēc pabeigšanas. Šo gadu laikā nekas būtiski nav mainījies.

Skaties FOTO!

 

TOP komentāri

 • mans vārds
  0 0 0

  mans vārds

  kāpēc netika pabeigta? bankrotēja uzņēmējs? kas vainīgs? atkal neviens? kā vienmēr Latvija. Sūdi sataisīti, vainīgs nav neviens...
 • ----doremi
  0 0 0

  ----doremi

  oi nez vai atradis kas gribes beikgt ,,,jo tak cels atkal jaunas sporta halles :))) spotosim tik

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl