Komentāri

Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, 7. augusta vēlā vakarā norisinājās gada aizraujošākais pasaku nakts piedzīvojums “Nestāsti pasaciņas”, kas pulcēja vairākus tūkstošus apmeklētāju – bērnus, kā arī viņu vecākus. Apmeklētājus priecēja iedzīvinātas pasakas un stāsti labi zināmu mākslinieku interpretācijā, un pasakas šajā reizē netika stāstītas, bet gan bērni tās paši sajuta, aptaustīja, izgaršoja un izdzīvoja.

Nepūt pīlītes! Nestāsti pasaciņas! Teju vai katrs bērnībā ir dzirdējis šādus aizrādījumus, kad sacītais ticis nedaudz pārspīlēts vai appušķots ar mūsu iztēles augļiem. Bērna iztēle ir krietni bagātīgāka nekā pieaugušajiem, un tāpēc bieži vien nesakrīt ar viņu vecāku pasaules uztveri. 7. augustā neilgi pirms pusnakts Dzintaru mežaparkā pulcējās tūkstošiem gados jauni jūrmalnieki, viņu vecāki un pilsētas viesi, lai izmantotu iespēju paraudzīties uz pasakām caur mākslinieka iztēles prizmu, pašiem šīs pasakas sajust, aptaustīt, izgaršot un izdzīvot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl