Komentāri

Lai gūtu panākumus kādā jomā, darbs jādara no sirds un ar mīlestību. Apliecinājums šiem vārdiem ir Tērvetes novada daiļdārzniece Antra Priede, kas vairāk nekā 20 sava mūža gadus veltījusi stādu audzēšanai, kopšanai un floristikai.

Lauku mājas ”Lāmas” Tērvetes pagasta Kroņaucē pat agrā pavasarī atgādina citu pasauli – šeit ar lielu rūpību un gādību sastādīti visdažādākie koki, krūmi un ziedaugi. Māju saimniece Antra Priede gan pašas ieguldīto darbu vērtē pieticīgi un aicina atbraukt vasarā – kad šeit viss būšot ziedos. Kaut gan ar augu kopšanu Antra aizrāvusies jau sen, sapnis par savu saimniecību īstenojies pirms dažiem gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl