Komentāri

Kārsavas novada Mežvidu pamatskola Eko skolu programmā darbojas kopš 2003. gada, pirmo zaļo karogu un eko skolas statusu skola nopelnīja 2005. gadā. Šogad karogs akal rotā skolas gaiteni. Eko skolas koordinatore un eko pulciņa vadītāja Inga Jurdže uzsver, lai nopelnītu karogu gada garumā jāiegulda liels un pamatīgs darbs. Lidz ar to skolā norisinas dažādi ar vidi saistīti pasākumi un akcijas, kuru ietvaros bērni veic teorētiskus un praktiskus uzdevumus.

Mežvidu pamatskolas eko pulcinā darbojas bērni no 5 lidz 9 klasei un kā norāda tā vadītāja ar katru gadu iesaistās arvien vairāk skolēnu. Lai dabūtu šī gada karogu pulciņa dalibnieki stradāja pie tēmas “Mežs”. Par vienu no spilgtākiem momentiem var nosaukt vispasaules Rīcības dienu, kad kopīgiem spekiem tika sakopta pagasta teritorija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl