Medumos lepojas ar Uļjanu Semjonovu

Komentāri

Daugavpils novada Medumu pamatskolā jaunajā mācību gadā skolas gaitas sāk 49 skolēni un 20 bērni pirmsskolas grupā. Lai gan kopējais izglītojamo skaits ar katru gadu sarūk, mācību iestādes vadītāja nezaudē optimismu. Skolā ir par ko priecāties un ir ar ko lepoties.

Šī skola ir zīmīga arī ar to, ka savulaik šeit mācījās Latvijā zināma basketboliste, tagadējā sporta veterāne Uļjana Semjonova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolā nav tāda jaunieša, kurš nezinātu par kādreizējo basketbola zvaigzni. Lai gan Uļjana Medumos mācījās vien sešas klases, viņas klasesbiedri Antons un Svetlana garo auguma meiteni atceras kā šodien.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl