Komentāri

Kāda Priekuļu nama iedzīvotājs uz mājas koplietošanas bēniņu rēķina par desmit kvadrātmetriem paplašinājis savu dzīvokli, ierīkojot tur istabas meitai un dēlam. Tas radījis sašutumu pirmā stāva iemītniekos, kas nu pārbūves dēļ bažījas par savu drošību.

Kaimiņš Džonis raidījumam Bez Tabu neslēpj, ka tiešām pārbūvējis bēniņus, nesaskaņojot šos darbus nedz ar Priekuļu būvvaldi, nedz ar mājas iedzīvotājiem. Viņš paplašinājis savu vienistabas dzīvokli, ierīkojot bēniņu pajumē vienu istabu meitai un otru – dēlam. Kopumā paplašināta telpa aptuveni desmit kvadrātmetru platībā. Darbi tika veikti 1999. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt šīs nav vienīgās nesaskaņas, kas radušās starp mājas iedzīvotājiem. Pirmā stāva kaimiņiene sūdzas arī par regulāru trokšņošanu augšējā stāvā. Tās dēļ pērn Ziemassvētkos sievietei četros naktī nācies saukt policiju. Tikmēr Džonis, kurš dzīvo augšējā stāvā atzīst, ka ”skaļi šad tad ir”, un troksnis visbiežāk rodas tad, kad ciemos sabraucot mazbērni. Taču viņš apgalvo, ka trokšņošana tiek pārtraukta pēc desmitiem vakarā.

Vairāk par kaimiņu nebūšanām Priekuļos uzzini video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl