Komentāri

Madonas pilsētā slimnīca dibināta 1931. gadā, attīstoties pieprasījumam pēc veselības aprūpes pakalpojumiem, tās izvietojums mainīts divas reizes. Arī šobrīd šo ārstniecības iestādi izvēlas ne tikai Madonas un tās apkārtnes, bet arī kaimiņu novadu pacienti. Slimnīca pastāvīgi rūpējas par kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu un tās rīcībā esošo līdzekļu modernizēšanu. Jau tuvāko mēnešu laikā tiks pabeigta slimnīcas jumta rekonstrukcija, un gaidāma arī Dzemdību nodaļas renovācija.

Madonas slimnīcas jumta rekonstrukciju plānots pabeigt līdz šā gada beigām, tās laikā tiks atjaunots segums aptuveni 2000 kvadrātmetru platībā – pašlaik esošā bitumena šindeļu seguma vietā uzklājot metāla jumtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl