Komentāri

Spītējot rudens dzestrumam un rīta agrumam, makšķernieki entuziasti Ļaudonas pagastā kuplā skaitā pulcējušies, lai piedalītos tradicionālajās makšķerēšanas un spiningošanas sacensībās. Zīmīgi, ka Madonas novada makšķerēšanas sacensībās arvien biežāk piedalās ne tikai šā vaļasprieka profesionāļi, bet arī gados jauni makšķernieki. To veicinājusi iedzīvotāju iniciatīva, Ļaudonā izveidojot jauno makšķernieku skolu ”Zelta zivtiņa”.

Makšķernieki cits aiz cita stājas rindā, lai pirms sacensību starta vēlreiz iepazītos ar tās programmu un noteikumiem, kas jāievēro, lai gūtu uzvaru. Sabraukuši gan vietējie novada, gan citu reģionu makšķernieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl