Komentāri

Konkurētspējīga un mūsdienu prasībām atbilstoša izglītība ir viens no veiksmīgas karjeras stūrakmeņiem. Šā iemesla dēļ Ludzas pilsētas ģimnāzijas pedagogi pastāvīgi domā, kā dažādot mācību programmu un labāk sagatavot savus audzēkņus studiju, kā arī darba gaitām. Šajā mācību gadā LPĢ audzēkņi paralēli mācību procesam piedalās arī vairākās jaunās aktivitātēs, viena no tām ir programma Esi līderis!, kas vidusskolēniem sniedz zināšanas uzņēmējdarbībā.

Savukārt ceturto klašu audzēkņi kopš septembra apgūst jaunu mācību priekšmetu – datoriku. Mācību programmas paraugus izstrādājis Valsts izglītības satura centrs, programmas mērķis – jau no mazotnes attīstīt algoritmisko domāšanu un prasmes efektīvi izmantot jaunākās informācijas tehnoloģijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl