Komentāri

Latgales skolas vieglatlēti ar labiem panākumiem startējuši Ludzas novada sporta skolas rīkotajās vieglatlētikas sacensības 2. etaps, kurās piedalījās desmitiem skolēnu. Ar izciliem panākumiem startēja Agris Segals, kurš ar vieglatlētikas sportu nodarbojas nesen. Ilgus gadus Agris nopietni nodarbojās ar soļošanu, taču diemžēl traumas dēļ soļošanas sporta veids bija jāaizmirst.

Viens no Ludzas novada sporta skolas vecākajiem treneriem, kurš sagatavojis simtiem izcilu sportistu un sporta skolā jau ir nostrādājis 45 gadus, un turpina darbu, ir Jurijs Ostaševs. Jurija dzīves mērķis ir pierādīt, ka tieši reģionu bērni ir labākie sportisti, un daudzkārt to ir pierādījis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl