Līvānos pasniegta Gada balva kultūrā

Komentāri

Godinot gada kultūras cilvēku, labāko amatiermākslas kolektīvu un gada kultūras pasākumu, Līvānos nu jau trešo reizi pasniegta Gada balva kultūrā.

Novada iedzīvotāji paši izvirzījuši un balsojot izcēluši tos censoņus, kuri, viņuprāt, pagājušajā gadā veikuši vislielāko ieguldījumu kultūras dzīves attīstībā. Arī novada dome strādā pie kultūras centru labiekārtošanas, lai atbalstītu novada pašdarbniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau trešo reizi Līvānos pasniegta Gada balva kultūrā. Par ieguldījumu tautas tradīciju izzināšanā, saglabāšanā un popularizēšanā par aizvadītā gada labāko amatiermākslas kolektīvu pasludināta folkloras kopa Ceiruleits. Šogad tā svinēs arī savu 25. pastāvēšanas gadadienu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl