Komentāri

Lai tiktu uz industriālo zonu Līvānu iedzīvotājiem jāizvēlas – šķērsot dzelzceļu  pārbrauktuvē mērojot vairākus kilometrus un veltot tam daudz laika vai tikt pāri dzelzceļam burtiski lienot zem vilcienu vagoniem, pakļaujot riskam savu veselību un pat dzīvību.

Situācija, ka pilsētā, kuru visas tās garumā šķērso dzelzceļa sliedes nav dzelzceļa gājēju pārvada, jau ilgus gadus sagādā galvassāpes gan iedzīvotājiem, gan tās vadībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik Līvānu novada pašvaldība ir izstrādājusi dzelzceļa gaisa pārvada tehnisko projektu, kas izmaksāja 17 000 eiro, taču tā realizācijai ir nepieciešami 800 000 eiro – tādas naudas pašvaldībai nav.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl