Komentāri

Sutru pagasta kultūras namā aizvadīta Līvānu novada lauksaimnieku gada balle. Viesi tika sagaidīti ar lāpu aleju un sarkano paklāju, par labu noskaņojumu vakara gaitā rūpējās muzikanti un Dailes teātra aktieri, tāpat godināti tika 10 aktīvākie un atsaucīgākie šā gada lauksaimnieki. Viņi saņēma Līvānu novada domes Pagodināšanas rakstus, kā arī naudas balvas 100 EUR apmērā.

Apbalvošanai lauksaimniekus izvirzīja visu 5 Līvānu novada pagastu pārvaldes, vadoties pēc vairākiem kritērijiem kā ražošanas apjoms, Eiropas projektu apguve, atbilstība PVD un Lauku atbalsta dienesta prasībām, kā arī sadarbība ar pašvaldību. Paši goda rakstu saņēmēji atzīst, ka lauksaimniecība viņiem ir sirdslieta, un patīkami, ka ieguldītais darbs tiek novērtēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl