Komentāri

Vai Limbaži varētu būt Latvijas dzijas un aušanas galvaspilsēta? Cik garš ir ceļš no vilnas līdz gatavai dzijai un tās nonākšanai stellēs. SIA Tīne ar to nodarbojas jau 100 gadus un varbūt tieši tāpēc Limbažu tautas lietišķās mākslas studija “Dzilna” savu 50 gadu jubileju nosvin ar vērienīgu izstādi, kurā ir apskatāmi ar rokām darināti audumi no paklājiem, dvieļiem un galdautiem, līdz pat godalgotu vietu ieguvušiem tautu tērpiem.

Vilnas dzija, augstvērtīgi vilnas un linu audumi, segas, pārklāji, pledi, lakati un vēl un vēl, jau simts gadus tas viss tiek ražots Limbažos, un neviens cits kā SIA Tīne darbinieki vislabāk zina, cik garš ir ceļš, kamēr pūkainā aitas vilna kļūst par skaistu segu, svārkiem vai adītām zeķēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl