Limbažos jaunieši tiekas ar augstskolu rektoriem

Komentāri

Limbažos aptuveni simts vecāko klašu skolēniem bija iespēja tikties vaigā ar divu augstskolu rektoriem un Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvjiem, lai uzklausītu, izzinātu un, protams, lai rastu atbildes uz sev tik svarīgo jautājumu. Ko darīt pēc vidusskolas absolvēšanas?

Karjera! Tas ir vārds, kas jebkuram skolēnam kļūst aktuāls, kad tuvojas vidusskolas mācību noslēguma gads. Ko darīt turpmāk? Sekot sirdij, sekot naudai vai varbūt palikt mājās vecāku iesildītā vietā? Lai skolēni atbildi uz šiem jautājumiem rastu jau tagad, Limbažu novada dome, rūpējoties par saviem topošajiem absolventiem, organizēja tikšanos ar divu augstskolu rektoriem un Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvjiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl