Limbažos izvēlēti goda novadnieki

Komentāri

Tikt pie titula goda novadnieks būtu augsts pagodinājums ikvienam. Arī Limbažu novadā turpmāk šādu titulu sev varēs piedēvēt divi kungi, kas visu savu dzīvi ir darbojušies pilnīgi atšķirīgās jomās un viņu ieguldījums novada attīstībā nav palicis nepamanīts.

Egons Beitiks visu mūžu ir veltījis mūzikai un tās noslēpumu nodošanai nākamajām paaudzēm. Vairāk nekā 30 gadi pavadīti, mācot mūzikas gudrības Pāles pagasta bērniem, kopā ar ģimeni startēts arī TV šovā ”Dziedošās ģimenes” un aizkļūts līdz Eirovīzijas atlases pusfinālam tepat Latvijā. Tik aktīvi darbojoties un nesavtīgi ziedojoties mūzikai, saņemtais apbalvojums tomēr esot bijis pārsteigums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl