Ligita Ābolniece viesojas Biržu bibliotēkā

Komentāri

Salas novada Biržu bibliotēkā aizritējusi tradicionālā pēcpusdiena kopā ar kādu no sava vai tuvākā kaimiņu novada rakstniekiem. Šoreiz bibliotēkā viesojās Ligita Ābolniece, kas ir vairāk nekā 10 grāmatu autore.

Nesen izdots arī kārtējais Ligitas dzejoļu krājums ar nosaukumu Vārdojumi, jo vārdi ir tie, kas cilvēkus ietekmē visspēcīgāk un atstāj aiz sevis dziļas pārdomu pēdas. Dzejoļu pamatfunkcija – aizsargāt pret visu slikto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāuzsver, ka Ligitas dzejā vērojamai gan Bībeles un folkloras tēlu motīvi, gan arī medicīnas, psiholoģijas un zinātņu ietekme.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl