Liepājas lidlauks ir atjaunots, bet pasažierus vēl negaida

Komentāri

Pēc teju vienu gadu ilgušās rekonstrukcijas atklāts Liepājas Starptautiskās lidostas lidlauks.

Lidot no Liepājas gan nevarēs ātrāk par nākamā gada vasaru, jo lidlaukam vēl nepieciešama sertificēšana atbilstoši Eiropas Savienības (ES) prasībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja sertificēšana būs veiksmīga, tad viena no kompānijām, kas apsver iespēju veikt lidojumus no Liepājas, ir RAF-Avia. Šobrīd tā nodarbojas ar kravu pārvadājumiem, taču pieļauj, ka no Liepājas varētu lidot, piemēram, uz Noršēpingu, Zviedrijā.

Renovācijas laikā veikta lidostas skrejceļa virskārtas atjaunošana vairāk nekā 80 tūkstošu kvadrātmetru platībā, kā arī nomainīts apgaismojums, lai palielinātu iespējas uzņemt gaisa kuģus arī nelabvēlīgos laikapstākļos.

Liepājas lidostas tuvākais konkurents ir Palanga, Lietuvā, kas atrodas tikai 70 kilometru attālumā, kas nozīmēs sīvu konkurenci.

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl