Liepājas “Balle” pārtop modernā kinoteātrī

Komentāri
Liepājas “Balle” pārtop modernā kinoteātrī
Foto: m4tik, Flickr.com

Liepājas vienīgo kinoteātri “Balle” pēc remonta un pārejas uz digitalizētu un 3D formātu plānots atvērt septembra pirmajā nedēļā.

“Telpas ir atbrīvotas no vecajām iekārtām, pašlaik notiek telpu remonts, kas jāpabeidz līdz septembra sākumam. Šodien tiks atvesti jaunie projektori un kinoekrāni,” vēsta kinoteātra ”Balle” direktors Roberts Nille.

Līdz ar kinoteātra pāreju uz digitalizētu formātu filmas no izplatītājiem vairs netiks saņemtas kinolentēs, bet cietajos diskos, un tas nozīmē, ka kinofilmu izvēle faktiski būs neierobežota. “Turpmāk liepājniekiem nebūs uz filmu pirmizrādi jāgaida trīs četras nedēļas pēc tam, kad tā bijusi Rīgā vai kādā citā Eiropas galvaspilsētā,” stāsta SIA “Kino Balle” valdes loceklis Ivars Kesenfelds.

Turpmāk kino “Balle” apmeklētāji varēs skatīties filmas arī 3D formātā.

Pēc kinoteātra atvēršanas biļetes uz kinoseansiem varēs iegādāties arī internetā.

SIA “Kino Balle” šajos uzlabojumos kopumā investēs ap 135 000 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl