Lieldienu jampadracis Šlokenbekā

2 komentāri

Lieldienu svinēšana latviskās tradīcijās nav iedomājama bez umurkumura, zaķa, olu krāsošanas un ripināšanas. Tas viss priecēja Lieldienu svinētājus Smārdes pagasta Šlokenbekas muižā.

Jau pirmos atnācējus sagaidīja skanīgas dziesmas, atraktīvi deju priekšnesumi un dažnedažādas Lieldienu izdarības kopā ar zaķi Robi, biti Zumzari un citiem garauša draugiem. Šīs Lieldienas Vecumnieku novada Stelpes pagastā paliks vēsturē, jo te izdancota un ieskandināta ne tikai Lielā diena, bet notikušas arī jaunā tirgus laukuma atklāšanas svinības.

Mazie apmeklētāji kopā ar ģimenēm darbojās radošajās darbnīcās un iepazina īstu zoodārza burvību – samīļot varēja gan trušus, vistas un kazas, gan citus mājdzīvniekus. Tirdziņā varēja iegādāties dažādas garšīgas, veselīgas un interesantas lietas.

TOP komentāri

  • The best
    +1 +1 0

    The best

    Viss kārtībā - Šlokenbekas muiža atrodas Smārdes pagasta Milzkalnē

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl