Līdzšinējais Daugavpils mērs Lāčplēsis saka, ka gaidīs pārējo iebalsoto partiju piedāvājumus

1 komentārs
Līdzšinējais Daugavpils mērs Lāčplēsis saka, ka gaidīs pārējo iebalsoto partiju piedāvājumus
Vienības nams Daugavpilī. (Ivars Soikāns / LETA)

Visvairāk balsu Daugavpilī ieguva pilsētas pašreizējā mēra Jāņa Lāčplēša pārstāvētā “Latgales partija”, kurai nu būs seši mandāti domē, taču ar to nepietiek, lai iegūtu varu pilsētā – būs jāveido koalīcija.

Rezultāti liecina, ka par “Latgales partiju” savas balsis Daugavpilī atdeva 28,57% iedzīvotāju, savukārt par “Saskaņu”, kuras saraksta līderis ir Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš, nobalsoja 28,16% vēlētāju. Savukārt par Riharda Eigima pārstāvēto “Mūsu partiju” vēlēšanās nobalsojuši 19,34% vēlētāju.

“Savas pozīcijas mēs nemainām – ņemot vērā šos rezultāti, būtu ļoti nepareizi veidot koalīciju, kas pārstāvētu mazāk par 50% balsojušo vēlētāju.

Politiskā iniciatīva tagad ir opozīcijas pusē. Ja tās nebūs, tad paši sāksim sarunas,” – tā svētdienas rītā TV3 Ziņām sacīja Lāčplēsis.

Vairāk vēlēšanu rezultātiem Daugavpilī uzzini šeit!

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

  • Raisa Lārmane
    0 0 0

    Raisa Lārmane

    Pēc vēlēšanām dzirdot, ka daudzi Daugavpils vēlētāji "pārdevās" Eigima partijai kā prostitūtas par glāzīti degvīna un desmaizi biju izbrīnīta un drusciņ šokā cik zemu kritusi tauta, ka var tik "lēti" nopirkt vēlētājus. Nav savas cieņas un atbildības pret savu pilsētu. Tiem nu gan viens pīpis kas tur sēž un vai pilsētai tas būs par labu. Aizveda Eigims vienu grupu invalīdu uz savu parku un "uzpirka" balsis savai partijai par sviestmaizi un 100 gr šņabīša. Kaut kas riebīgs notiek ar cilvēkiem. Tā vien izskatās, ka ļaudis izbadējušies un degvīnu nav baudījuši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl