1 komentārs

Visvairāk balsu Daugavpilī ieguva pilsētas pašreizējā mēra Jāņa Lāčplēša pārstāvētā “Latgales partija”, kurai nu būs seši mandāti domē, taču ar to nepietiek, lai iegūtu varu pilsētā – būs jāveido koalīcija.

Rezultāti liecina, ka par “Latgales partiju” savas balsis Daugavpilī atdeva 28,57% iedzīvotāju, savukārt par “Saskaņu”, kuras saraksta līderis ir Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš, nobalsoja 28,16% vēlētāju. Savukārt par Riharda Eigima pārstāvēto “Mūsu partiju” vēlēšanās nobalsojuši 19,34% vēlētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Savas pozīcijas mēs nemainām – ņemot vērā šos rezultāti, būtu ļoti nepareizi veidot koalīciju, kas pārstāvētu mazāk par 50% balsojušo vēlētāju.

Politiskā iniciatīva tagad ir opozīcijas pusē. Ja tās nebūs, tad paši sāksim sarunas,” – tā svētdienas rītā TV3 Ziņām sacīja Lāčplēsis.

Vairāk vēlēšanu rezultātiem Daugavpilī uzzini šeit!

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

  • Raisa Lārmane
    0 0 0

    Raisa Lārmane

    Pēc vēlēšanām dzirdot, ka daudzi Daugavpils vēlētāji "pārdevās" Eigima partijai kā prostitūtas par glāzīti degvīna un desmaizi biju izbrīnīta un drusciņ šokā cik zemu kritusi tauta, ka var tik "lēti" nopirkt vēlētājus. Nav savas cieņas un atbildības pret savu pilsētu. Tiem nu gan viens pīpis kas tur sēž un vai pilsētai tas būs par labu. Aizveda Eigims vienu grupu invalīdu uz savu parku un "uzpirka" balsis savai partijai par sviestmaizi un 100 gr šņabīša. Kaut kas riebīgs notiek ar cilvēkiem. Tā vien izskatās, ka ļaudis izbadējušies un degvīnu nav baudījuši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl