Latgalieši: Par mums atceras tikai pirms vēlēšanām

Komentāri

”Man šķiet, ka visi saprot – politiķi strādā tikai Rīgai”, ”kad nāk velēšanās, tad visi atceras, kur ir Latgale”, tā telekanālam LNT atzīst aptaujātie Latgales iedzīvotāji. Latvijas austrumu reģionā pirms vēlēšanām sarosījušies deputātu kandidāti, kas mēro ceļu no Rīgas, lai piedalītos pirmsvēlēšanu pasākumos.

Formāti, kuros Saeimas deputātu kandidāti cenšas uzrunāt savu vēlētāju, paliek nemainīgi – aģitācijas avīzes un bukleti pastkastītēs, plakāti ceļmalās, diskusijas un bezmaksas pasākumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlētāju uzmanību, tas, protams, piesaista, bet vai tas iedarbojas, ir strīdīgs jautājums. Cilvēki pieraduši, ka vairums no solītā tikšanos laikā, bieži vien tā arī paliek sarunu līmenī.

Ludzas iedzīvotājs Sandris:

Šodien brīvs vakars, un es ieraudzīju partijas reklāmu un nolēmu atnākt un paklausīties saldos melus jeb priekšvēlēšanu solījumus.

Ludzas iedzīvotājs Aivars:

Ļoti daudzi no deputāti, nonākot Saeimā, aizmirst par saviem solījumiem un nestrādā ”perspektīvā”, bet risina ikdienišķus jautājumus.

12. Saeimas vēlēšanas Latvijas pilsoņiem tiks piedāvāti 13 saraksti, ar 1156 deputātu kandidātiem, no kuriem Latgales reģionu pārstāv 156 cilvēki.

Plašāk – LNT raidījuma “900 sekundes” sagatavotajā sižetā!

Lasi vēl