Kurzemē pamatīgi nosalst jaunietis, kurš kājām devies no Liepājas uz Rīgu

1 komentārs
Kurzemē pamatīgi nosalst jaunietis, kurš kājām devies no Liepājas uz Rīgu
Foto: Jason Devaun/Flickr

Kurzemē mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādam 22 gadus vecam jaunietim, kurš kājām bija devies no Liepājas uz Rīgu un kurš ceļā bija pārsalis, stāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietis mediķiem stāstījis, ka devies no Liepājas uz Rīgu. Viņš nogādāts slimnīcā.

Rīgā mediķi palīdzējuši kādam 39 gadus vecam vīrietim, kurš alkohola reibumā nenosakāmu laika periodu bija atradies uz ielas. Mediķi viņam konstatējuši abu pēdu virspusējus apsaldējumus.

Kurzemē 58 gadus veca sieviete paslīdējusi uz ietves un guvusi rokas traumu. Citur Kurzemē 83 gadus veca sieviete paslīdējusi un guvusi iespējamu ciskas kaula lūzumu. Mediķi aizvadītajā diennaktī saņēmuši arī izsaukumu pie kādas 52 gadus vecas sievietes Latgalē, kura alkohola reibumā paslīdējusi un guvusi vaļēju kājas lūzumu.

Pierīgā kādam 42 gadus vecam vīrietim urbšanas darbu laikā aparātā tika ierauta piedurkne. Viņš guvis augšdelma un gūžas kaula lūzumu, kā arī vīrietim iestājies šoka stāvoklis. Mediķi vīrieša stāvokli stabilizējuši un nogādājuši slimnīcā.

Savukārt Kurzemē sešus gadus vecs zēns piekļuvis pie mājās glabātiem medikamentiem. Vecāki pamanījuši, ka zēnam radušies redzes traucējumi un krampji. Mediķi zēnu nogādājuši slimnīcā ar saindēšanos.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1298 izsaukumiem, no tiem 199 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

TOP komentāri

  • muha
    0 0 0

    muha

    Diez ko tas jaunietis bij salietojies, kad izdomāja tādu gabalu ar kājām mērot! Ja nemaldos tad tur vairāk kā 200 Km...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl