Kuldīgā taps piemineklis aktierim Ēvaldam Valteram

2 komentāri
Kuldīgā taps piemineklis aktierim Ēvaldam Valteram
Foto: LETA

Tautas mīlētais mākslinieks ir dzimis Kuldīgas novadā un pie Kuldīgas pavadījis arī vecumdienas. Šonedēļ Pašvaldības un ekspertu komisija vērtēja sešus iesniegtos piedāvājumus, kā iemūžināt piemiņu Ēvaldam Valteram.

Domas dalās, taču Raits Valters vismaz daļu žūrijas pārliecinājis, ka viņa tēvu Ēvaldu vislabāk raksturo velniņa tēls. Tam piekrīt arī Kuldīgas domes vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ieklausoties Ēvalda Valtera dēla Raita Valtera teiktajā, ka viņš ir bijis ēverģēlību pilns, un, ka tas Ēvaldu Valteru raksturo vislabāk, tad es arī nosvēros uz šo vides objektu ar šo velniņu,” piemiņas vietas konceptu skaidro Kuldīgas domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Žūrijas lēmumam jātop zināmam pirmdien, tad arī būs skaidrs, kā Kuldīgā izskatīsies piemiņas vieta aktierim un latviešu strēlniekam Ēvaldam Valteram.

TOP komentāri

 • vēlētājs
  +1 +1 0

  vēlētājs

  Kā Rudā lapsa piespieda Junkuru atteikties no mandāta, un cik samaksāja?
 • LILI
  +1 +1 0

  LILI

  Viss ir jauki un ļoti labi, bet patīkamo aizēno ''persona S.Āboltiņa''.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl