Kroņaucē tapis krāšņs peoniju dārzs

Komentāri

Ir dzirdēts par gadījumiem, kad cilvēki, ietekmējoties no kādas filmas vai literārā darba, paveic ko labu. Kā spilgts apliecinājums šādam apgalvojumam ir arī kāds mazs pleķītis zemes Tērvetes novada Kroņaucē, kur vietējais peoniju kolekcionārs Andris Berkins pamesta ābeļdārza vietā izveidojis krāšņu peoniju dārzu – šogad viņa dobēs dižojas vairāk nekā 200 dažādu šo ziedu šķirņu, bet jau nākamgad to būšot vēl vairāk.

Peonijas var dižoties ar ļoti senu vēsturi – tās pasaule pazinusi jau senākajā krīta periodā. Šobrīd pasaulē kopumā reģistrētas vairāk nekā 8000 peoniju šķirnes. Tikpat daudz varētu būt arī nereģistrēto šķirņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl