Kroņaucē tapis krāšņs peoniju dārzs

Komentāri

Ir dzirdēts par gadījumiem, kad cilvēki, ietekmējoties no kādas filmas vai literārā darba, paveic ko labu. Kā spilgts apliecinājums šādam apgalvojumam ir arī kāds mazs pleķītis zemes Tērvetes novada Kroņaucē, kur vietējais peoniju kolekcionārs Andris Berkins pamesta ābeļdārza vietā izveidojis krāšņu peoniju dārzu – šogad viņa dobēs dižojas vairāk nekā 200 dažādu šo ziedu šķirņu, bet jau nākamgad to būšot vēl vairāk.

Peonijas var dižoties ar ļoti senu vēsturi – tās pasaule pazinusi jau senākajā krīta periodā. Šobrīd pasaulē kopumā reģistrētas vairāk nekā 8000 peoniju šķirnes. Tikpat daudz varētu būt arī nereģistrēto šķirņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl