Komentāri

Ar atraktīviem un muzikāliem priekšnesumiem, svinot Krimuldas vidusskolas 30. gadu jubileju, sagaidīti un sveikti visi tie, kas gan mācījušies, gan strādājuši Krimuldas vidusskolā un Krimuldas astoņgadīgajā skolā. Īpaša uzmanība veltīta tiem esošajiem un bijušajiem skolas pedagogiem un darbiniekiem, kuri snieguši ieguldījumu gan izglītības sistēmas, gan ikviena audzēkņa attīstībai novadā.

Krimuldas vidusskolas pamatakmens likts 1982. gadā, taču dibināta un darbu sākusi pēc trīs gadiem, 1985. gada septembrī. Skanot Krimuldas vidusskolas himnai, kuras autori ir Kaspars Dimiters un Imants Kalniņš, īpaši izcelta arī pārējā skolas simbolika: karogs, logotips un R. Blaumaņa vārdi – ”Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl