Komentāri

Ļoti nozīmīga loma bērna attīstības procesā ir tieši pedagogam, un kā jebkuram cilvēkam arī šīs profesijas pārstāvjiem ir svarīgi, kādā vidē tie strādā, tāpēc Krimuldas novada dome, rūpējoties par savu mazāko iedzīvotāju labklājību, ir veikusi būtiskus uzlabojumus bērnudārzā Krimulda, kas nepalika nepamanīti un tika atalgoti ar kādu nozīmīgu balvu.

Lai arī iegūtais apbalvojums liecina par draudzīgu vidi pedagogiem, pateicoties ieguldītajam darbam un līdzekļiem, nav aizmirsts arī par bērnu labsajūtu un komfortu. Sakārtotu un skaistu vidi var izveidot arhitekti un celtnieki, bet patīkamo un silto māju sajūtu tajā veido cilvēki, kas tur uzturas ikdienā un piepilda to ar savu auru. Darbinieku vērtību akcentē arī bērnudārza Krimulda vadītāja Anita Veide.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl