Komentāri

Iepriekš medijos izskanējusī informācija saistībā ar prokrieviski noskaņotu aktīvistu darbībām Krāslavā, proti, aģitācijas materiālu dalīšanu un aktivitātēm skolā, nav patiesība, trešdien, 19. novembrī, paziņoja Krāslavas mērs Gunārs Upenieks.

Iepriekš intervijā laikrakstam Diena viņš sacīja, ka pierobežā aktivizējušies prokrieviski noskaņoti aktīvisti. G. Upenieks uzskata, ka Latgalē tiek gatavota augsne pārmaiņām, taču valstsvīri reģionā notiekošajām iespējamo Krievijas algotņu ideoloģiskajām aktivitātēm nepievēršot pienācīgu uzmanību. Pēc Krāslavas mēra stāstītā, aktīvisti dodas pie cilvēkiem uz mājām, dala bukletus, klāstot par iespējām, kādas pavērtos, ja Latgale tiktu pievienota Krievijai.

G. Upenieks arī pauda neizpratni, kādēļ septembra vidū notikusī intervija tika publicēta Lāčplēša dienā.

Savukārt raksta autore un Dienas galvenais redaktors uzskata, ka Krāslavas pašvaldības vadītājs tagad atsakās no saviem vārdiem.

Tajā pašā laikā, G. Upenieks norāda, ka, atrodoties pierobežā, viņš vēlētos redzēt vairāk kārtības sargu, vai vismaz saglabāt to skaitu esošajā apjomā. Tas saistīts ar kriminālajām aktivitātēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl