Komentāri

Izturība, stipra veselība un spēja nākotnē raudzīties ar gaišām domām – tie ir tikai daži priekšnoteikumi, lai vietējie iedzīvotāji varētu dot lielu ieguldījumu sava novada izaugsmei. Latvijas valsts svētku priekšvakarā Krāslavas novada pašvaldība pateicās vietējiem iedzīvotājiem, kas ikdienā ir atsaucīgi un iejūtīgi, ar savu darbu kultūras dzīvē un veselības aprūpē iedvesmojuši jaunākās paaudzes, kā arī veicinājuši Krāslavas novada pagastu atpazīstamību ārpus Latgales robežām.

Kopumā Krāslavas novada pašvaldības pateicības rakstus saņēma 8 panākumiem bagātākie iedzīvotāji, savukārt vēl vienu specbalvu par veiksmīgu darbu pedagoģijā piešķīra Swedbank. Apbalvojumu saņēmēji atzīst, – esam lepni, ka mūsu darbs ir novērtēts. Viņu moto – ja dzīve kaut ko piedāvā, nevajag atteikties, ir jāmēģina, un tad viss noteikti izdosies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl