Komentāri

Ar simboliskās lentes pārgriešanu Daugavpils Būvniecības tehnikumā tika atklāts profesionālais sausās būves un apmetuma aroda meistarības konkurss, kura šā gada devīze bija ”Būvē ar zvaigzni! Esi zvaigzne!” Ik gadu šis notikums kļūst par nopietnu un patīkamu izaicinājumu gan tehnikuma audzēkņiem, gan to vadībai.

Saskaņā ar nolikumu konkursā var piedalīties jaunieši, kas nav sasnieguši 21 gadu vecumu un kuri mācās kādā no Latvijas arodvidusskolām vai tehnikumā… Šogad dalību konkursā pieteica 19 audzēkņi no Rīgas, Liepājas, Rēzeknes, Vārkavas, Saldus un Limbažiem. Vieni no konkursa organizētāji Daugavpils Būvniecības tehnikums izvirzīja 2 komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl