Komentāri

Ar māmiņu kluba ”Koknesīši” gājienu pa pilsētas ielām Koknesē sākās Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas darbīgās aktivitātes. Koknesē pasākumus par godu bērniem tiek rīkots jau otro gadu, apmeklētība šogad bija krietni lielāka nekā pērn, kas liecina, ka pasākums ir guvis sabiedrības atsaucību.

Lai bērniem būtu interesanti, viņiem bija sarūpētas radošās darbnīcās, kur bija iespēja veidot putu čūskas, sapņu ķērājus, rokassprādzes, tāpat, ikviens varēja iegūt interesantu sejas vai ķermeņa rotu, apgleznošanas darbnīcā. Savukārt, vēlāk bērni skatījās leļļu teātra izrādi ”Medus rausis”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl