Komentāri

Jauniešu bezdarba mazināšanas nolūkos ceturto gadu pēc kārtas Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm organizē pasākumu ”Karjeras nedēļa”. Tā palīdz jauniešiem izzināt savas karjeras iespējas atbilstoši savām spējām un interesēm.

Daudziem skolēniem šis ir ļoti svarīgs dzīves posms, jo pēc skolas beigšanas ir jāpieņem izšķirošais lēmums, kādu profesiju apgūt pēc pamatizglītības vai vidējās izglītības iegūšanas. Tiem, kas vēl nezina, ko iesākt pēc skolas beigšanas, un arī tiem, kas jau zina, kādu specialitāti nākotnē apgūs, bet vēlas pielaikot attiecīgo profesiju, norisinās ”Karjeras nedēļa”. Šogad skolēni savu iespējamo nākotnes profesiju varēja iepazīt, gan meklējot informāciju interneta resursos, gan tiekoties un intervējot sava aroda profesionāļus, dodoties ekskursijās uz viņu darbavietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl