Komentāri

To, kas noticis Sergeja dzīvoklī Cekulē, viņš pats sauc par pilnīgu mistiku. Viņš uz brīdi bija izgājis laukā pastaigāties, bet, kad atgriezies – dzīvoklī jau plosījās liesmas. Viņš pats domā, ka ugunsgrēks izcēlies no krāsns, lai arī pats norāda, – tajā dienā viņš krāsni nekurināja.

Dzīvoklī neviens pastāvīgi nedzīvo, kā var noprast – puisis tur ik pa laikam ierodas, pavada kādu brīdi, un tad dodas nakšņot kaut kur citur. Te viņš ienācis arī trešdienas vakarā – tad vēl bija kārtībā. Pēc tam Sergejs devās pastaigāties kopā ar kādu savu draugu un brīdī, kad atgriezās, atklāja kaut ko dīvainu – gaisma, ko viņš atstājis, bija izdzisusi, dzīvokļa durvis bija vaļā, bet iekšā jau plosījās liesmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas īsti “lodājis” pa dzīvokli, kamēr jaunietis bija prom, viņš nezina. Kā raidījums Degpunktā noprot sarunas laikā – puisis pats krāsni neesot kurinājis.

Sergejs var tikai atviegloti uzelpot, ka uguns nav izplatījusies tālāk un pārmetusies uz jumtu vai citiem mājas dzīvokļiem. Proti, viņš ieradies un nelaimi atklājis pēdējā brīdī. Tagad Sergejs sola Cekulē sameklēt iespējamo vaininieku – kādu, kurš varēja neaicināts atnākt pie viņa ciemos, iekurt krāsni un iekārtoties dīvānā. Vēl arī jādomā par dzīvokļa remontu pēc ugunsgrēka telpas ir bēdīgā stāvoklī.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl