Jūrmalas domes pārstāve: Vakar iebrukušie griesti ir ”kliedzošs gadījums”

Komentāri
Jūrmalas domes pārstāve: Vakar iebrukušie griesti ir ”kliedzošs gadījums”
Foto: Uldis Āboliņš, LNT Ziņu dienests

”Tas, kas notika vakar, kad Pumpuru vidusskolā nobruka piekaramie griesti, ir ārkārtīgi kliedzošs gadījums, un paldies Dievam, tas notika mācību stundu laikā, kad visi bija klasēs,” tā LNT Ziņām atzina Jūrmalas domes pārstāve Ievas Aile.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Jūrmalas Pumpuru vidusskolas gaitenī apmēram 20 metru garumā nokrita piekaramo griestu plāksnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūrmalas domes pārstāve Ieva Aile:

Ir skaidrs, ka bērni negadījumā būtu varējuši gūt savainojumus. Lai arī piekaramie griesti nav smagi pēc būtības, ievainojumus varētu gūt no to konstrukcijām.

Vakar sākumā esot nokritusi viena piekaramo griestu daļa, bet, vēlāk, sākoties bērnu evakuācijai, kirutši arī pārējie piekaramie griesti aptuveni divdesmit metru garumā. Evakuācijas laikā vecāko klašu bērni esot palīdzējuši mazajiem izkļūt no skolas cauri logiem.

Pašlaik vēl nav zināms, kas lika piekaramajiem griestiem nogāzties, taču ir vairākas versijas, piemēram, vaļīgas kļuvušas skrūves vai dībeļi.

Būvdarbus Pumpuru vidusskolas jaunajā korpusā īstenoja SIA “SZMA Rīga”, un objekts nodots ekspluatācijā pirms 2012. /2013. mācību gada uzsākšanas. Projekta vērtība ir aptuveni viens miljons eiro. Pašvaldība vēl vērtēs, cik liels zaudējumu apmērs tiks piedzīts no būvdarbu veicēja.

Pēc negadījuma Pumpuru vidusskolā no amata atstādināta virkne atbildīgo amatpersonu. Atstādītas personas, kuras atbild par būvdarbu organizēšanu un procesu uzraudzību Jūrmalā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl