Komentāri

Jūrmalas dome iedzīvotājiem un pilsētas viesiem visas vasaras garumā piedāvā dažnedažādus veselības veicināšanas pasākumus, kas regulāri notiek plašākajā brīvdabas sporta laukumā, kādu vien ir iespējams iedomāties – pludmalē. Turklāt visi šie pasākumi to dalībniekiem ir bez maksas, jo izdevumus sedz pašvaldība.

Jūrmalas pašvaldība līdzfinansējumu nevalstiskajām organizācijām dažādu veselības veicināšanas pasākumu īstenošanai piešķir vairākus gadus, bet šovasar šādu pasākumu spektrs ir kļuvis īpaši plašs un līdz ar to – vēl pieejamāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl