Komentāri

Vēl pirms pāris dienām mazie bērnudārza ”Taurenītis” audzēkņi ar nepacietību gaidīja, kad varēs izmēģināt jaunās rotaļu atrakcijas, bet jau šobrīd mazie ķipari jauno rotaļu laukumu var novērtēt un izmēģināt paši. Pirmsskolas izglītības iestādē ”Taurenītis” līdzīgi kā citos Jelgavas novada pagasta bērnudārzos, pateicoties projektiem, ir veikti teritorijas labiekārtošanas darbi un bērniem  nodrošināta droša vide.

Apkārt bērnudārzam ir izveidots nožogojums un vārti, pieeju bērnudārzam veido jaunie gājēju celiņi, ēku izgaismo ierīkotais apgaismojums, kā arī bērniem ir uzstādīts jauns sporta aktivitāšu rotaļu laukums ar jaunām smilšu kastēm. Arī par audzēkņu vecākiem ir parūpēts, šobrīd ir ierīkots arī stāvlaukums.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl