Komentāri
Jelgavā notiks “Eiropā lielākā piena paku peldlīdzekļu parāde”
Ilustratīvs foto: photographerpandora /Flickr

Sestdien, 30. augustā, Jelgavā norisināsies Piena paku laivu regate, kuru pasākuma organizētāji nodēvējuši par “Eiropas lielāko piena paku peldlīdzekļu parādi”. 

Tajā piedalīsies ”laivas”, kas radītas no piena pakām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piena paku laivas sāks regati 30. augustā, plkst. 14.45, un peldēs pa Lielupes ūdeņiem. Patlaban dalību pasākumā pieteikušas 40 komandas.

Mikroblogošanas vietnē “Twitter” un fotogrāfiju dalīšanās vietnē “Instagram” Piena paku laivu regates dalībnieki stāsta par saviem panākumiem piena paku peldlīdzekļu sagatavošanas procesā!

Pasākuma ietvaros gaidāmi gan trīs parādes braucieni, kas sāksies plkst. 16.00. Vēlāk norisināsies piena paku laivu ātrumsacīkstes.

Vakara noslēgumā, kad piena laivu ”kuģi” būs pietauvoti krastā, plkst. 19.00, Jelgavas Uzvaras parkā žūrijas komisija piešķirs godalgotas vietas septiņās dažādās nominācijās – Oriģinālākā laiva, Visatraktīvākā komanda, Saldais krējums, Ātrākā laiva, Treknākais piena plosts, Inovatīvākā laiva vai “Pilnīgs sviests”.

Pērn, 2013. gada Piena laivu regatē, piedalījās 40 “kuģi”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl