Jelgavā applūdušajās ielās policija atrod vairāk nekā 15 automašīnu numura zīmes

0 Komentāru
Jelgavā applūdušajās ielās policija atrod vairāk nekā 15 automašīnu numura zīmes
Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

Pēc pamatīgajām lietavām šodien applūdušas ne vien Rīgas ielas – plūdi skāruši arī citas Latvijas pilsētas, piemēram, Jelgavu. Tur applūdušas gan ielas, gan privātmāju rajoni, turklāt ūdens iekļuvis arī māju pagrabos, no Jelgavas stāsta TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters.

Guntis Meisters, TV3 ZiņasGuntis Meisters, TV3 Ziņas:

Iedzīvotāji uztraucas, ka bojā aizies pagrabos glabātā raža – kartupeļi, āboli u. tml. Cilvēki neizdarībā vaino Jelgavas pašvaldību, kas savukārt norāda, ka dažu stundu laikā esot nolijusi teju puse no visa mēneša normas.

Atbildīgie dienesti esot gatavi palīdzēt, taču privātmāju īpašniekiem pašiem ir jārūpējas par notekgrāvjiem un caurtekām.

Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce informēja, ka no rīta pašvaldības policija regulēja satiksmi Pētera un Ūdensvada ielas krustojumā, Pulkveža Brieža un Kazarmas ielas krustojumā, Sakņu dārza un Mazā ceļa krustojumā, kā arī Mātera ielā pie Valsts ģimnāzijas, kur applūdušajā ielā tika atrastas vairāk nekā 15 automašīnu numura zīmes, kuras pašvaldības policija nogādāja Ceļu satiksmes drošības direkcijā.

Lūk, kā šodien izskatījās Jelgavā:

Jau ziņots, ka pēc pamatīgām lietavām daudzviet Rīgā applūdušas ielas. Nedienas skārušas, piemēram, Dienvidu tilta nobrauktuvi, kur ūdens līmenis sniedzas pieaugušam cilvēkam līdz ceļiem.

0 Komentāru