Komentāri

Lai nebiedē tumsa un uzvar stiprākais – ar šādu moto Jēkabpils pilsētas stadionā Vārpa tika ieskandināts Jēkabpils jauniešu domes sporta līgas Nakts turnīrs. Sporta spēles naktī Jēkabpilī notika jau ceturto reizi un, kā atzīst organizatori: turnīrs šogad uzņēmis patiesi plašus apgriezienus, kopā vienojot vairāk nekā 120 amatierus un profesionāļus četros sporta veidos: ielu florbolā, futbolā, strītbolā un volejbolā.

Lai gan sportot naktī nav ierasts, šādi apstākļi pārbauda komandas biedru sadarbību, cieņu un uzticību, akcentē sportisti, kam tumsa it nemaz netraucēja pierādīt savus spēkus un gūt lieliskus panākumus. Nakts sporta spēļu mērķis ir radīt iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku un veicināt aktīvu dzīvesveidu ne tikai novadu, bet arī pilsētu jauniešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl