Jaunpils bibliotēka svin 125 gadu jubileju

Komentāri

Interneta straujā attīstība un pieejamība rada bažas par drukāto izdevumu drīzu izzušanu un tādas iestādes, kā bibliotēkas iespējams, būs vienīgās vietas, kur varēs dzīvē ieraudzīt tādu brīnumu kā grāmata.

Grāmatas jau izsenis ir bijušas kas īpašs. Kā dāvana vai kā izziņas avots tās katrā mājā ir turētas godā un cieņā, bet, ja ir nepieciešama kāda īpaša vai reta grāmata, kas nav atrodama mājas grāmatu plauktā, tad talkā nāk bibliotēka. Arī Jaunpilī ir sava bibliotēka, kura nupat ir nosvinējusi iespaidīgo 125 gadu jubileju. Svinīgajā pasākumā, kas iesākās ar populārā aktiera Kristapa Rasima dziesmu un ieskatu bibliotēkas vēsturē, piedalījās ne tikai Jaunpils bibliotēkas draugi un lasītāji, bet arī bijušie bibliotekāri un darbinieki, kuri arī tika īpaši godināti un aicināti gremdēties atmiņās par darbu Jaunpils bibliotēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl