Jaunpilī cilvēki kopā attīsta novadu

Komentāri

Jaunpilī jau vairāk nekā desmit gadus darbojas reģionālās attīstības centrs Rats, kurš, tāpat kā iegriezts ratu ritenis,  ir nepārtrauktā un vienmērīgā virzībā uz priekšu. Šajā centrā jaunpilieši apgūst jaunas zināšanas, atpūšanas,  kā arī dažāda vecuma un jomu pārstāvji sēžas pie viena galda, lai spriestu, kā kopīgiem spēkiem attīstīt savu novadu. Iedzīvotāji aktīvi dibina biedrības un realizē dažnedažādas idejas.

Jaunpilī šobrīd dibinātas 29 biedrības, tās īstenojušas virkni projektu, kuru ietvaros Jaunpils novadā notikuši gan pasākumi, gan sakārtota novada infrastruktūra, gan gūtas jaunas zināšanas un pieredze. Un tas viss iedzīvotāju pašu spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl