Komentāri

Jaunizveidotajā Stropu meža parka sporta trasē notika pirmās rollerslēpotāju sacensības. 84 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas sacentās par godalgotām vietām, pievarot 12,9 vai 6 km distances. Nepārspēti palika sportisti no Cēsīm, kā arī Lietuvas un Baltkrievijas pārstāvji. Atsevišķā braucienā 3km sprintā tika noteikts trases ātruma rekords, ko vīriešu un sieviešu konkurencē izdevās veikt mazāk kā 7 minūtēs.

Vairāku gadu garumā šādas aktīvā brīvā laika pavadīšanas trases izbūvi gaidīja ne tikai pilsētas iedzīvotāji, bet arī Daugavpils biatlonisti un citi sportisti, kur varētu trenēties visa gada garumā un sezonu uzsākt savā labākajā fiziskajā formā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl