Komentāri

Biedrība Preiļu alternatīvās kultūras atbalsta centrs jeb PAKAC ir dibināta 2008. gada 25. janvārī, un šobrīd tās sastāvā darbojas aptuveni 20 jaunieši vecumā no 14 līdz 27 gadiem. Par vienu no biedrības tradīcijām ir kļuvušas neformālās tikšanās 50 jautājumi ar sabiedrībā zināmiem Preiļu iedzīvotājiem.

Nupat aizvadīta jau ceturtā tikšanās un šoreiz jautājumu krustugunīs nonāca 12. Saeimas deputāts un bijušais Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Visi saistītie raksti

Tikšanās bija organizēta jauniešiem, taču iespēju satikt bijušo mēru un uzdot viņam jautājumus izmantoja visu vecumu Preiļu iedzīvotāji.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl