Komentāri

Sabiedrības intereses veicināšanai par kultūras mantojuma saglabāšanu 20 gadu pēc kārtas visā Latvijā tiek svinēta Eiropas kultūras mantojuma diena. Tai par godu durvis sabiedrībai vērušas ne tikai jau zināmas un spilgtas kultūras mantojuma vērtības, bet pievērsta uzmanība arī citu nozīmīgu dabas vēsturisko objektu iezīmēšanai. Viens no skaistākajiem angļu stila parkiem Latvijā – Iecavas muižas parks, piedzīvojis vērienīgu dendroloģisko izpēti, kas būs par pamatu gan tā saglabāšanai, gan attīstībai.

Lekcijas interesenti koku eksperta un arborista Gvido Leiburga vadībā izstaigā parku un iepazīstas ar tā daudzveidību klātienē. Ikvienam savām acīm un rokām sniegta iespēja pārliecināties par vairāku mēnešu garumā veikto Iecavas muižas parka dendroloģisko izpēti. Inventarizācijas gaitā iegūta informācija par īpaši aizsargājamām sugām, kā arī koku dendroloģisko, kultūrvēsturisko un ainavisko vērtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl